1932–2017
267
144 %
91 666 Kč
1 837 Kč
1 600 000 Kč
bronzová plastika
v. 42 cm
Signatura: sign. zezadu monogram K
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
1962/1963
polychromovaná dřevěná plastika
v. 52 cm
Signatura: sign. zespodu monogram JK 1962/3
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
olej, plátno
33 x 22 cm
Signatura: sign. na rubu monogram JK 1965
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |