1932–2017
267
144 %
91 666 Kč
1 837 Kč
1 600 000 Kč
objekt, sádra, barva
14 x 60 x 6 cm
Signatura: sign. na rubu Jan Koblasa 27/3/61
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
akryl, karton na překližce
61 x 46 cm
Signatura: sign. PD K 77 na překližce
Vyvolávací cena: | 39 000 Kč |
akryl, komb. technika, sololit
54 x 27 cm
Signatura: sign. PD monogramem JK 87, LD Cherchez La Femme
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
barevná litografie
47 x 65 cm
Signatura: sign. PD monogram JK 968
Vyvolávací cena: | 3 500 Kč |
tempera, olej, lepenka
20 x 29,5 cm
Signatura: sign. PD K 60
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |