1932–2017
267
144 %
91 666 Kč
1 837 Kč
1 600 000 Kč
2013
mořená dřevěná plastika
v. 78 cm
Signatura: sign. zespodu monogram K 13
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
počátek 70. le
bronzová plastika, plátkové stříbro, 1. odlitek
v. 36 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
2002
mořená dřevěná plastika, autorský podstavec
v. 103 (+99 podstvec) cm
Signatura: sign. zespodu monogramem 2002
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
akryl, olej, karton, sololit
53,5 x 27 cm
Signatura: sign. PD monogram JK 83
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
akryl, tempera, dřevotříska
77 x 107 cm
Signatura: sign. PD K 77
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
tempera, tiskařské barvy, karton
101 x 71 cm
Signatura: sign. PD monogram K 964
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
olej, tiskařská barva, papír, plátno
44 x 218 cm
Signatura: sign. PD monogram K 778
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |