1932–2017
267
144 %
91 666 Kč
1 837 Kč
1 600 000 Kč
plastika, originální patinovaná sádra
v. 59 cm
Signatura: sign. na rubu 27/3/61 K
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
komb. technika, lepenka
20,5 x 29,5 cm
Signatura: monogram JK 60
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
nitrolaky, olej, sololit
76 x 102 cm
Signatura: na rubu monogram JK 1960
Vyvolávací cena: | 175 000 Kč |