1932–2017
267
144 %
91 666 Kč
1 837 Kč
1 600 000 Kč
akryl, sololit
v 61 ✕ š 59,5 cm
Signatura: na rubu monogram K 2000
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
kombinovaná technika, karton, sololit
v 60 ✕ š 60 cm
Signatura: na rubu monogram K 1999 2000
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
olej, lepenka
v 29 ✕ š 41,5 cm
Signatura: na rubu monogram K 59
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
70. léta 20. stol.
polychromovaný dřevěný objekt
v 92 ✕ š 125 cm
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
bronzová plastika
v 48 cm
Signatura: zezadu monogram K 70
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
kombinovaná technika, sololit
v 42 ✕ š 58,5 cm
Signatura: na rubu monogram K 98
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
kombinovaná technika, olej, písky, vrypy, sololit
v 29 ✕ š 41,5 cm
Signatura: na rubu monogram K 97/98
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
akryl, komb. technika, sololit
54 x 27 cm
Signatura: sign. PD monogramem JK 87, LD Cherchez La Femme
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
akryl, karton na překližce
61 x 46 cm
Signatura: sign. PD K 77 na překližce
Vyvolávací cena: | 39 000 Kč |
objekt, sádra, barva
14 x 60 x 6 cm
Signatura: sign. na rubu Jan Koblasa 27/3/61
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
barevná litografie
47 x 65 cm
Signatura: sign. PD monogram JK 968
Vyvolávací cena: | 3 500 Kč |
tempera, olej, lepenka
20 x 29,5 cm
Signatura: sign. PD K 60
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |