1932–2017
267
144 %
91 666 Kč
1 837 Kč
1 600 000 Kč
kombinovaná technika, olej, karton, lepenka
100 x 70 cm
Signatura: sign. PD monogram JK 964
Vyvolávací cena: | 170 000 Kč |
akryl, kvaš, lepenka, sololit
54 x 28 cm
Signatura: sign. PD monogram JK 87
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
kombinovaná technika, tempera, fix, tiskařské barvy
44 x 218 cm
Signatura: sign. PD monogram K 778
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
dřevěná plastika, hřeby, barva
v. 37 cm
Signatura: sign. zespodu K75
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
kombinovaná technika, tempera, karton, sololit
101 x 71 cm
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |