1877–1962
354
207 %
511 Kč
32 501 Kč
1914, 1918
2 x zinkografie, dřevoryt, lept
10 x 5 / 14 x 11 cm
Signatura: 4 x D monogram v tisku
v 16 ✕ š 11 cm
Signatura: LD monogram F. K. v tisku
v 16 ✕ š 11 cm
v 15,5 ✕ š 10 cm
Signatura: PD F. Kobliha
15,8 x 11,2 cm
Signatura: F. K.
15,8 x 11,2 cm
Signatura: F. K.
22 x 11 cm
Signatura: F. K.
suchá jeha
8,5 x 5,5 cm
Signatura: F. Kobliha
11,5 x 9,5 cm
Signatura: F. Kobliha
11,5 x 9 cm
Signatura: F. Kobliha
16 x 11,8 cm
Signatura: F. Kobliha
21,5 x 13,8 cm
Signatura: nesignováno
litografie
20 x 15 cm
Signatura: F. Kobliha
16 x 11 cm
Signatura: v desce FK
16 x 11 cm
Signatura: v desce FK
13,5 x 8,5 cm
Signatura: nesignováno