1877–1962
354
207 %
511 Kč
32 501 Kč
1914, 1918
2 x zinkografie, dřevoryt, lept
10 x 5 / 14 x 11 cm
Signatura: 4 x D monogram v tisku
v 16 ✕ š 11 cm
Signatura: LD monogram F. K. v tisku
v 16 ✕ š 11 cm
v 15,5 ✕ š 10 cm
Signatura: PD F. Kobliha
v 16 ✕ š 11 cm
Signatura: LD monogram F. K v tisku
v 16 ✕ š 11 cm
v 16 ✕ š 11 cm
Signatura: LD monogram FK v tisku
suchá jehla č. 13
v 14,5 ✕ š 9,5 cm
Signatura: PD F. Kobliha
suchá jehla č. 13
v 16,5 ✕ š 11 cm
Signatura: PD F. Kobliha
v 16 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD F. Kobliha, LD monogram F. K. v tisku
v 21 ✕ š 15,5 cm
Signatura: PD F. Kobliha, monogram FK 19 v tisku
10 x zinkografie
2 x 1,5 / 10,5 x 8 cm
Signatura: neznačeno
v 16 ✕ š 11 cm
v 16 ✕ š 11 cm
Signatura: PD monogram F. K. v tisku
litografie 27/30
v 33 ✕ š 23 cm
Signatura: PD F. Kobliha
v 16 ✕ š 11 cm