1877–1962
357
205 %
511 Kč
32 501 Kč
2 x suchá jehla, 2 x dřevoryt, litografie (na obalu)
v 28 ✕ š 21 cm
Signatura: neznačeno
v 17,5 ✕ š 10,5 cm
Signatura: PD F. Kobliha
2 x dřevoryt
16 x 11,5 / 28 x 21 cm
Signatura: 1 x PD F Kobliha, 2 x D monogram FK v tisku
v 15,5 ✕ š 10 cm
Signatura: PD F. Kobliha
v 16 ✕ š 11 cm
Signatura: LD monogram F. K. v tisku
v 16 ✕ š 11 cm
1914, 1918
2 x zinkografie, dřevoryt, lept
10 x 5 / 14 x 11 cm
Signatura: 4 x D monogram v tisku
v 15,5 ✕ š 11 cm
v 9,5 ✕ š 7 cm
Signatura: neznačeno
v 16 ✕ š 11 cm
v 16 ✕ š 11 cm
Signatura: LD monogram FK v tisku
v 35,5 ✕ š 26,5 cm
Signatura: PD F. Kobliha