1877–1962
354
207 %
511 Kč
32 501 Kč
1914, 1918
2 x zinkografie, dřevoryt, lept
10 x 5 / 14 x 11 cm
Signatura: 4 x D monogram v tisku
v 16 ✕ š 11 cm
Signatura: LD monogram F. K. v tisku
v 16 ✕ š 11 cm
v 15,5 ✕ š 10 cm
Signatura: PD F. Kobliha
15,5 x 10,5 cm
Signatura: F. K.
15,5 x 10,5 cm
Signatura: F. K.
15,5 x 10,5 cm
Signatura: F. K.
litografie
11 x 8 cm
Signatura: nesignováno
litografie
11 x 8 cm
Signatura: nesignováno
litografie
11 x 8 cm
Signatura: nesignováno
litografie
11 x 8 cm
Signatura: nsignováno
litografie
11 x 8 cm
Signatura: nesignováno
litografie
11 x 8 cm
Signatura: nesignováno
litografie
11 x 8 cm
Signatura: nesignováno
litografie
11 x 8 cm
Signatura: nesignováno
15,8 x 11,2 cm
Signatura: F. K.