1877–1962
350
207 %
511 Kč
32 501 Kč
25 x dřevoryt, papír na kartonu
v 28 ✕ š 44 cm
Signatura: neznačeno
v 13,5 ✕ š 9 cm
Signatura: PD F. Kobliha, LD monogram F. K. v tisku
litografie
v 9,5 ✕ š 7 cm
Signatura: PD F. Kobliha, UD monogram F. K. v tisku
v 16 ✕ š 12 cm
Signatura: PD F. Kobliha
v 13 ✕ š 8,5 cm
Signatura: PD F. Kobliha
v 19,5 ✕ š 15,5 cm
Signatura: PD F. Kobliha
v 14 ✕ š 9,5 cm
v 16 ✕ š 11 cm
Signatura: PD monogram FK 12 v tisku
v 8,5 ✕ š 6 cm
Signatura: PD F. Kobliha
v 12 ✕ š 7,5 cm
Signatura: PD F. Kobliha
v 14 ✕ š 9 cm
Signatura: UD monogram FK v tisku
vernis mou
v 8 ✕ š 6 cm
Signatura: PD F. Kobliha