1877–1962
354
207 %
511 Kč
32 501 Kč
1914, 1918
2 x zinkografie, dřevoryt, lept
10 x 5 / 14 x 11 cm
Signatura: 4 x D monogram v tisku
v 16 ✕ š 11 cm
Signatura: LD monogram F. K. v tisku
v 16 ✕ š 11 cm
v 15,5 ✕ š 10 cm
Signatura: PD F. Kobliha
16 x 11,2 cm
Signatura: v desce FK
16 x 11,2 cm
Signatura: v desce F.K.
16 x 11,2 cm
Signatura: v desce FK
16 x 11,2 cm
Signatura: v desce F.K.
13,7 x 8,8 cm
Signatura: nesignováno
16 x 11,3 cm
Signatura: F. Kobliha
13 x 11 cm
Signatura: F. Kobliha
dřevořez
16,5 x 11,5 cm
Signatura: F. Kobliha
16 x 11 cm
Signatura: F. Kobliha
11,2 x 7 cm
Signatura: v desce FK
16 x 11 cm
Signatura: F. Kobliha
litografie
9,4 x 7 cm
Signatura: F. Kobliha