1877–1962
354
207 %
511 Kč
32 501 Kč
1914, 1918
2 x zinkografie, dřevoryt, lept
10 x 5 / 14 x 11 cm
Signatura: 4 x D monogram v tisku
v 16 ✕ š 11 cm
Signatura: LD monogram F. K. v tisku
v 16 ✕ š 11 cm
v 15,5 ✕ š 10 cm
Signatura: PD F. Kobliha
v 12,5 ✕ š 8 cm
Signatura: PD F. Kobliha
v 7,5 ✕ š 6 cm
Signatura: PD F. Kobliha, monogram F. K. v tisku
v 17,5 ✕ š 13 cm
Signatura: PD F. Kobliha
v 18 ✕ š 13 cm
Signatura: PD F. Kobliha
v 17,5 ✕ š 13 cm
Signatura: PD F. Kobliha
v 18 ✕ š 13 cm
Signatura: PD F. Kobliha
25 x dřevoryt, papír na kartonu
v 28 ✕ š 44 cm
Signatura: neznačeno
v 13,5 ✕ š 9 cm
Signatura: PD F. Kobliha, LD monogram F. K. v tisku
litografie
v 9,5 ✕ š 7 cm
Signatura: PD F. Kobliha, UD monogram F. K. v tisku
v 16 ✕ š 12 cm
Signatura: PD F. Kobliha
v 13 ✕ š 8,5 cm
Signatura: PD F. Kobliha
v 19,5 ✕ š 15,5 cm
Signatura: PD F. Kobliha