1877–1962
355
207 %
511 Kč
32 501 Kč
1914, 1918
2 x zinkografie, dřevoryt, lept
10 x 5 / 14 x 11 cm
Signatura: 4 x D monogram v tisku
v 16 ✕ š 11 cm
Signatura: LD monogram F. K. v tisku
v 16 ✕ š 11 cm
v 15,5 ✕ š 10 cm
Signatura: PD F. Kobliha
2 x dřevoryt
16 x 11,5 / 28 x 21 cm
Signatura: 1 x PD F Kobliha, 2 x D monogram FK v tisku
v 16 ✕ š 11 cm
v 16 ✕ š 11 cm
akvarel
v 24 ✕ š 30 cm
Signatura: PD monogram F. K.
v 28,5 ✕ š 21 cm
Signatura: LD monogram F. K. / 19. VIII, 33
2 x litografie, duální grafika
v 13,5 ✕ š 9 cm
Signatura: 2 x PD F. Kobliha
v 16 ✕ š 11 cm
Signatura: PD monogram F. K. v tisku
v 16 ✕ š 11 cm
Signatura: LD monogram F. K v tisku
v 16 ✕ š 11 cm
v 16 ✕ š 11 cm
Signatura: LD monogram FK v tisku
suchá jehla č. 13
v 14,5 ✕ š 9,5 cm
Signatura: PD F. Kobliha
suchá jehla č. 13
v 16,5 ✕ š 11 cm
Signatura: PD F. Kobliha
v 16 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD F. Kobliha, LD monogram F. K. v tisku