1877–1962
351
207 %
511 Kč
32 501 Kč
v 7,5 ✕ š 6 cm
Signatura: PD F. Kobliha, monogram F. K. v tisku
v 12 ✕ š 7,5 cm
Signatura: neznačeno
v 7,5 ✕ š 9 cm
Signatura: neznačeno
vernis mou
v 12 ✕ š 8 cm
Signatura: PD F. Kobliha
14 x lept 95/200
v 45 ✕ š 35,5 cm
Signatura: 14 x různě
v 19 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD monogram F. K. v tisku
v 16 ✕ š 11 cm
Signatura: LD monogram F. K. v tisku
v 16 ✕ š 11 cm
akvarel
v 24 ✕ š 30 cm
Signatura: PD monogram F. K.
v 28,5 ✕ š 21 cm
Signatura: LD monogram F. K. / 19. VIII, 33
2 x litografie, duální grafika
v 13,5 ✕ š 9 cm
Signatura: 2 x PD F. Kobliha
v 16 ✕ š 11 cm