1872–1941
196
141 %
484 Kč
70 000 Kč
v 9 ✕ š 8,5 cm
Signatura: neznačeno
v 6,5 ✕ š 4 cm
Signatura: neznačeno
v 14 ✕ š 8,5 cm
Signatura: PD monogram F. B, monogram FB v tisku
v 20,5 ✕ š 15,5 cm
Signatura: neznačeno
v 21,5 ✕ š 14,5 cm
Signatura: neznačeno
v 16,5 ✕ š 9,5 cm
Signatura: neznačeno
dřevoryt / kresba tužkou
12 x 8 / 29,5 x 21 cm
Signatura: 1 x PD nečitelná
18 x 10,5 cm
Signatura: nesignováno
16,7 x 9,5 cm
Signatura: nesignováno
7,8 x 11,8 cm
Signatura: nesignováno
11 x 8 cm
Signatura: v tisku F. Bílek
11 x 8 cm
Signatura: v tisku F. Bílek
26 x 18,5 cm
Signatura: F - Bílek
11,5 x 8 cm
Signatura: v tisku F. Bílek
11,5 x 8 cm
Signatura: v tisku F. Bílek
13 x 8,5 cm
Signatura: nesignováno
14,5 x 7,5 cm
Signatura: F. Bílek
1915
dřevořez
50 x 40 cm
Signatura: v tisku F. B.
bronzová plastika
v. 34,5 cm
Signatura: neznačeno