1872–1941
196
141 %
484 Kč
70 000 Kč
v 9 ✕ š 8,5 cm
Signatura: neznačeno
v 6,5 ✕ š 4 cm
Signatura: neznačeno
v 14 ✕ š 8,5 cm
Signatura: PD monogram F. B, monogram FB v tisku
v 20,5 ✕ š 15,5 cm
Signatura: neznačeno
v 21,5 ✕ š 14,5 cm
Signatura: neznačeno
v 16,5 ✕ š 9,5 cm
Signatura: neznačeno
dřevoryt / kresba tužkou
12 x 8 / 29,5 x 21 cm
Signatura: 1 x PD nečitelná
černá křída, tuš, běloba, karton
14 x 17,5 cm
Signatura: -f-B-
17 x 10,5 cm
Signatura: -f-B-
13 x 17 cm
Signatura: f-B-
17 x 10,5 cm
Signatura: -f-B-
16 x 16 cm
Signatura: -f-B-
černá křída, běloba, tonovaný karton
19 x 11,5 cm
Signatura: f-B-
18,5 x 15 cm
Signatura: -f-B-
17 x 10 cm
Signatura: -f-B.
černá tuš, běloba, tonovaný karton
15 x 15,5 cm
Signatura: f-B-
22 x 15 cm
Signatura: nesignováno
12,5 x 7,5 cm
Signatura: nesignováno
13 x 9 cm
Signatura: nesignováno