1872–1941
196
141 %
484 Kč
70 000 Kč
v 9 ✕ š 8,5 cm
Signatura: neznačeno
v 6,5 ✕ š 4 cm
Signatura: neznačeno
v 14 ✕ š 8,5 cm
Signatura: PD monogram F. B, monogram FB v tisku
v 20,5 ✕ š 15,5 cm
Signatura: neznačeno
v 21,5 ✕ š 14,5 cm
Signatura: neznačeno
v 16,5 ✕ š 9,5 cm
Signatura: neznačeno
dřevoryt / kresba tužkou
12 x 8 / 29,5 x 21 cm
Signatura: 1 x PD nečitelná
slepotisk
15 x 16 cm
Signatura: PD F. Bílek
5 x patinovaná sádrová plastika
v. 5 / 12,5 cm
barevná litografie
12,5 x 18 cm
Signatura: PD monogram F. B. v tisku
dřevoryt, pastel, tužka, peapír na kartonu
14,5 x 19,5 cm
Signatura: PD F. Bílek ak. m. na podložce
8 x 12 cm
Signatura: neznačeno
1924
5 x dřevoryt, 5 x litografie
2 x 2,5 / 20,5 x 15 cm
Signatura: neznačeno
1896-97
dřevěná plastika
v. 34 cm
10 x dřevoryt
12 x 9 / 19 x 11,5 cm
Signatura: 10 x PD monogram F. B.
16 x 17,5 cm
Signatura: PD monogram F-B
18,5 x 15 cm
Signatura: PD F. Bílek
12 x 9,5 cm
Signatura: neznačeno
16 x 8 cm
Signatura: neznačeno