1872–1941
196
141 %
484 Kč
70 000 Kč
v 9 ✕ š 8,5 cm
Signatura: neznačeno
v 6,5 ✕ š 4 cm
Signatura: neznačeno
v 14 ✕ š 8,5 cm
Signatura: PD monogram F. B, monogram FB v tisku
v 20,5 ✕ š 15,5 cm
Signatura: neznačeno
v 21,5 ✕ š 14,5 cm
Signatura: neznačeno
v 16,5 ✕ š 9,5 cm
Signatura: neznačeno
dřevoryt / kresba tužkou
12 x 8 / 29,5 x 21 cm
Signatura: 1 x PD nečitelná
19,3 x 11,7 cm
Signatura: nesignováno
20,3 x 15,8 cm
Signatura: nesignováno
18,5 x 9,7 cm
Signatura: nesignováno
21,7 x 14,8 cm
Signatura: nesignováno
16,7 x 9,6 cm
Signatura: nesignováno
1915
originální dřevoryt
49 x 39 cm
Signatura: F. B.
8 x 12 cm
Signatura: nesignováno
12,5 x 7,5 cm
Signatura: nesignováno
19,2 x 11,7 cm
Signatura: nesignováno
16,5 x 9,5 cm
Signatura: nesignováno
18,5 x 9,7 cm
Signatura: nesignováno
22 x 15 cm
Signatura: nesignováno