1872–1941
196
141 %
484 Kč
70 000 Kč
v 9 ✕ š 8,5 cm
Signatura: neznačeno
v 6,5 ✕ š 4 cm
Signatura: neznačeno
v 14 ✕ š 8,5 cm
Signatura: PD monogram F. B, monogram FB v tisku
v 20,5 ✕ š 15,5 cm
Signatura: neznačeno
v 21,5 ✕ š 14,5 cm
Signatura: neznačeno
v 16,5 ✕ š 9,5 cm
Signatura: neznačeno
dřevoryt / kresba tužkou
12 x 8 / 29,5 x 21 cm
Signatura: 1 x PD nečitelná
reliéfní tisk
15 x 16,5 cm
Signatura: neznačeno
1913
světlotisk, lepenka
17 x 25 cm
Signatura: PD 14-III-1913 - F. B. v tisku
1921
18,5 x 14 cm
Signatura: PD monogram F. B., LN monogram F. B. 1921 v tisku
8 x 12,5 cm
Signatura: PD monogram F.B
6 x 12 cm
Signatura: PD monogram F. B.
2 x dřevoryt
20 x 15,5 / 18,5 x 9,5 cm
Signatura: neznačeno
1924
barevná litografie
47 x 64 cm (výřez)
Signatura: PD F. Bílek, LD -F. B. 1924- v tisku
2 x dřevoryt
21,5 x 14,5 / 19 x 11,5 cm
Signatura: neznačeno
1924
barevná litografie
47 x 64 cm (výřez)
4 x 8,5 cm
Signatura: PD F - B
4 x dřevoryt
3,5 x 8,5 / 2 x 5 cm
Signatura: neznačeno
25 x 17 cm
Signatura: LD F-B-1941 v tisku