1872–1941
196
141 %
484 Kč
70 000 Kč
v 9 ✕ š 8,5 cm
Signatura: neznačeno
v 6,5 ✕ š 4 cm
Signatura: neznačeno
v 14 ✕ š 8,5 cm
Signatura: PD monogram F. B, monogram FB v tisku
v 20,5 ✕ š 15,5 cm
Signatura: neznačeno
v 21,5 ✕ š 14,5 cm
Signatura: neznačeno
v 16,5 ✕ š 9,5 cm
Signatura: neznačeno
dřevoryt / kresba tužkou
12 x 8 / 29,5 x 21 cm
Signatura: 1 x PD nečitelná
olej, karton
33 x 35 cm
Signatura: PD Fr. Bílek 1927
11 x 6 cm
Signatura: F. B.
1916
9,5 x 8,5 cm
Signatura: F. B.
olej, karton
33 x 35 cm
Signatura: PD Fr. Bílek 1927
reprodukce původního dřevorytu
12 x 9,5 cm
19 x 11,5 cm
18,5 x 9,5 cm
16,5 x 9,5 cm
21,5 x 14,5 cm
20 x 15,5 cm
19 x 11,5 cm
12 x 8 cm