1872–1941
196
141 %
484 Kč
70 000 Kč
v 9 ✕ š 8,5 cm
Signatura: neznačeno
v 6,5 ✕ š 4 cm
Signatura: neznačeno
v 14 ✕ š 8,5 cm
Signatura: PD monogram F. B, monogram FB v tisku
v 20,5 ✕ š 15,5 cm
Signatura: neznačeno
v 21,5 ✕ š 14,5 cm
Signatura: neznačeno
v 16,5 ✕ š 9,5 cm
Signatura: neznačeno
dřevoryt / kresba tužkou
12 x 8 / 29,5 x 21 cm
Signatura: 1 x PD nečitelná
20,5 x 16 cm
Signatura: nesignováno
14 x 10,5 cm
Signatura: nesignováno
22 x 15 cm
18,5 x 9,8 cm
20,5 x 16 cm
17 x 9,5 cm
1913
linořez
5,6 x 10,8 cm
Signatura: František Bílek
13,5 x 16,5 cm
Signatura: F. B.
patinovaná pálená hlína
v. 27,5 š. 18,5 cm
Signatura: F. B.
dřevořez
18,5 x 10 cm
Signatura: F. B.
22 x 15 cm
Signatura: nesignováno
černá křída, tuš, běloba, karton
21 x 17 cm
Signatura: -f-B-