1872–1941
196
141 %
484 Kč
70 000 Kč
v 9 ✕ š 8,5 cm
Signatura: neznačeno
v 6,5 ✕ š 4 cm
Signatura: neznačeno
v 14 ✕ š 8,5 cm
Signatura: PD monogram F. B, monogram FB v tisku
v 20,5 ✕ š 15,5 cm
Signatura: neznačeno
v 21,5 ✕ š 14,5 cm
Signatura: neznačeno
v 16,5 ✕ š 9,5 cm
Signatura: neznačeno
dřevoryt / kresba tužkou
12 x 8 / 29,5 x 21 cm
Signatura: 1 x PD nečitelná
barevná litografie
v 51,5 ✕ š 34 cm
Signatura: LD monogram F. B. 1920 v tisku, UD František Bílek v tisku
16,5 x 9,5 cm
Signatura: neznačeno
19 x 11,5 cm
Signatura: neznačeno
1918
18 x 9,5 cm
Signatura: PD monogram 1918 - F. B. v tisku
2 x dřevoryt
9 x 9,5 / 13,5 x 9,5 cm
Signatura: neznačeno
20 x 15,5 cm
Signatura: neznačeno
21,5 x 15 cm
Signatura: neznačeno
18,5 x 9,5 cm
Signatura: neznačeno
12 x 9,5 cm
Signatura: neznačeno
2 x dřevoryt
10,5 x 6 / 9 x 6,5 cm
Signatura: neznačeno
slepotisk
18,5 x 10,5 cm
Signatura: PD F. Bílek
slepotisk
15,5 x 16,5 cm
Signatura: PD F. Bílek