1902–1976
110
133 %
115 000 Kč
270 000 Kč
v 48 ✕ š 81 cm
Signatura: PD Boh Dvorský
akvarel, pastel, karton
v 90 ✕ š 62 cm
Signatura: PD Boh. Dvorský
barevný pastel, karton
v 49,5 ✕ š 69,5 cm
Signatura: PD Boh. Dvorský
olej, plátno
v 116 ✕ š 80 cm
Signatura: PD Boh. Dvorský 44
olej, lepenka
v 95 ✕ š 71 cm
Signatura: LD Boh. Dvorský
olej, plátno
v 116,5 ✕ š 90 cm
Signatura: LD Boh. Dvorský, na rubu Boh. Dvorskyý / jaro 1957
olej, plátno
v 57 ✕ š 114 cm
Signatura: PD Boh. Dvorský
olej, plátno
v 70,5 ✕ š 130 cm
Signatura: PD Boh Dvorský