1902–1976
110
133 %
115 000 Kč
270 000 Kč
barevná litografie
49,5 x 65 cm
Signatura: PD Boh. Dvorský
akvarel, karton
29,5 x 42,5 cm
Signatura: PD Boh. Dvorský 46
kresba tužkou, akvarel, karton
47 x 62 cm
Signatura: PD Boh. Dvorský