1902–1976
110
133 %
115 000 Kč
270 000 Kč
akvarel, karton
77 x 54 cm
Signatura: PD Boh. Dvorský 34
barevná litografie
50 x 64 cm
Signatura: Boh. Dvorský
44 x 64 cm
Signatura: DU Boh. Dvorský 49
1951
kresba pastelem
46 x 66 cm
Signatura: B. Dvorský 51