1902–1976
110
133 %
115 000 Kč
270 000 Kč
olej, lepenka
v 92 ✕ š 70 cm
Signatura: LD Boh. Dvorský
v 48 ✕ š 81 cm
Signatura: PD Boh Dvorský
barevný pastel, karton
v 52 ✕ š 92 cm
Signatura: LD Boh. Dvorský 64.
barevný pastel, karton
v 29 ✕ š 49,5 cm
Signatura: PD Boh. Dvorský 11. 6. 56
barevný pastel, karton
v 38 ✕ š 62,5 cm
Signatura: PD Boh. Dvorský 46
v 48 ✕ š 81 cm
Signatura: PD Boh Dvorský
akvarel, pastel, karton
v 90 ✕ š 62 cm
Signatura: PD Boh. Dvorský
barevný pastel, karton
v 49,5 ✕ š 69,5 cm
Signatura: PD Boh. Dvorský
olej, plátno
v 116 ✕ š 80 cm
Signatura: PD Boh. Dvorský 44
olej, lepenka
v 95 ✕ š 71 cm
Signatura: LD Boh. Dvorský
olej, plátno
v 116,5 ✕ š 90 cm
Signatura: LD Boh. Dvorský, na rubu Boh. Dvorskyý / jaro 1957
olej, plátno
v 57 ✕ š 114 cm
Signatura: PD Boh. Dvorský