1902–1976
110
133 %
115 000 Kč
270 000 Kč
kresba rudkou
46 x 32 cm
Signatura: Boh. Dvorský 1933
barevný pastel, křídy
40 x 57 cm
Signatura: pod paspartou
pastel, tuš
9,3 x 15,2 cm
Signatura: B. Dvorský
1935 - 40
olej, plátno
80 x 56,5 cm
Signatura: Boh. Dvorský
akvarel
61 x 46,5 cm
Signatura: Boh. Dvorský
akvarel, karton
53 x 42 cm
Signatura: Boh. Dvorský
kresba tužkou, papír
28 x 38 cm
Signatura: Boh. Dvorský
kresba tužkou, papír
28 x 38 cm
Signatura: Boh. Dvorský
kresba tužkou, papír
38 x 28,5 cm
Signatura: Boh. Dvorský 42
pastel, tuš, papír
10 x 15 cm
Signatura: P.f. 1960 B. Dvorský
pastel, lepenka
52 x 90 cm
Signatura: Bohumír
pastel, lepenka
52 x 90 cm
Signatura: Boh. Dvorský Pálava 58