1902–1976
110
133 %
115 000 Kč
270 000 Kč
1951
olej, plátno
80 x 55,5 cm
Signatura: PD Boh. Dvorský., Boh. Dvorský 51. na rubu
olej, plátno
90 x 62 cm
Signatura: PD Boh. Dvorský
27,5 x 39,5 cm
Signatura: LD Boh. Dvorský
olej, karton
21 x 29 cm
Signatura: PD B. Dvorský.
akvarel, karton
54,5 x 75 cm (výřez)
Signatura: PD Boh.Dvorský. 48
barevný pastel
20 x 27 cm (výřez)
Signatura: PD Boh. Dvorský
35 x 45 cm
Signatura: PD B. D. 49
olej, plátno
83 x 125 cm
Signatura: PD Boh. Dvorský 53
barevný pastel
20 x 29 cm
Signatura: UD B. Dvorský
barevná litografie
49,5 x 65 cm
Signatura: PD Boh. Dvorský
akvarel, karton
29,5 x 42,5 cm
Signatura: PD Boh. Dvorský 46
kresba tužkou, akvarel, karton
47 x 62 cm
Signatura: PD Boh. Dvorský