1902–1976
110
133 %
115 000 Kč
270 000 Kč
olej, plátno
v 70,5 ✕ š 130 cm
Signatura: PD Boh Dvorský
olej, olejová tempera, plátno
88,5 x 116,5 cm
Signatura: PD Boh. Dvorský, na rubu Boh. Dvorský / 48.
30,5 x 66,5 cm
Signatura: LD Boh Dvorský / 65
olej, sololit
62 x 87,5 cm
Signatura: LD Boh. Dvorský
30,5 x 66,5 cm (výřez)
kombinovaná technika, pastel
11,5 x 15,5 cm (výřez)
Signatura: PD monogram B. D., LD Boh. Dvorský
barevný pastel
32,5 x 51,5 cm
Signatura: LD Bohuš 29.7.61. (s dedikací: Rudovi)
1959 - 1961
barevný pastel
32,5 x 51,5 cm (výřez)
Signatura: LD Bohuš 29.7. 61. (u dedikace)
barevná litografie 45/200
23,5 x 42,5 cm
Signatura: PD Boh. Dvorský 69
40. léta 20. stol.
olej, plátno
39,5 x 55,5 cm
Signatura: PD Boh. Dvorský
barevný pastel
27,5 x 39,5 cm
Signatura: LD Boh. Dvorský
olej, plátno
93 x 63 cm
Signatura: PD Boh. Dvorský