1902–1976
110
133 %
115 000 Kč
270 000 Kč
olej, olejová tempera, plátno
88,5 x 116,5 cm
Signatura: PD Boh. Dvorský, na rubu Boh. Dvorský / 48.
30,5 x 66,5 cm
Signatura: LD Boh Dvorský / 65