1902–1976
110
133 %
115 000 Kč
270 000 Kč
akvarel, karton
54,5 x 75 cm (výřez)
Signatura: PD Boh.Dvorský. 48
barevný pastel
20 x 27 cm (výřez)
Signatura: PD Boh. Dvorský
35 x 45 cm
Signatura: PD B. D. 49
olej, plátno
83 x 125 cm
Signatura: PD Boh. Dvorský 53
barevný pastel
20 x 29 cm
Signatura: UD B. Dvorský