1902–1976
110
133 %
115 000 Kč
270 000 Kč
olej, plátno
71 x 104 cm
Signatura: PD B. Dvorský
akvarel, karton
30 x 43 cm
Signatura: PD Dvorský 46
olej, plátno
86 x 64 cm
Signatura: LD B. Dvorský
olej, lepenka
52 x 37 cm
Signatura: PD Boh. Dvorský 39
akvarel
62 x 47 cm
Signatura: PD Boh. Dvorský
46 x 60 cm
Signatura: PD Boh. Dvorský prosinec 1944