1902–1976
110
133 %
115 000 Kč
270 000 Kč
kresba rudkou
46 x 32 cm
Signatura: Boh. Dvorský 1933
barevný pastel, křídy
40 x 57 cm
Signatura: pod paspartou
pastel, tuš
9,3 x 15,2 cm
Signatura: B. Dvorský
1935 - 40
olej, plátno
80 x 56,5 cm
Signatura: Boh. Dvorský