1902–1976
110
133 %
115 000 Kč
270 000 Kč
1951
olej, plátno
80 x 55,5 cm
Signatura: PD Boh. Dvorský., Boh. Dvorský 51. na rubu
olej, plátno
90 x 62 cm
Signatura: PD Boh. Dvorský
27,5 x 39,5 cm
Signatura: LD Boh. Dvorský
olej, karton
21 x 29 cm
Signatura: PD B. Dvorský.