1875–1934
126
145 %
36 000 Kč
550 Kč
750 000 Kč
olej, plátno
v 56 ✕ š 76 cm
Signatura: LD Al. Kalvoda
v 172 ✕ š 162 cm
Signatura: PD -Al. Kalvoda-
lept, akvatinta, karton
18 x 18 cm
Signatura: PD Al. Kalvoda, LD KA v tisku