1875–1934
126
145 %
36 000 Kč
550 Kč
750 000 Kč
olej, plátno
v 56 ✕ š 76 cm
Signatura: LD Al. Kalvoda
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
olej, plátno
v 172 ✕ š 162 cm
Signatura: PD -Al. Kalvoda-
Vyvolávací cena: | 750 000 Kč |
olej, lepenka
v 25 ✕ š 35 cm
Signatura: PD Al. Kalvoda
17 x ofset/barevný ofset
36 x 44 cm (list)
Signatura: různě v tisku
olej, lepenka
v 25 ✕ š 35 cm
Signatura: PD Al. Kalvoda