1875–1934
126
145 %
36 000 Kč
550 Kč
750 000 Kč
olej, plátno
v 56 ✕ š 76 cm
Signatura: LD Al. Kalvoda
v 172 ✕ š 162 cm
Signatura: PD -Al. Kalvoda-
olej, malířská lepenka
49 x 69,5 cm
Signatura: PD Al. Kalvoda