1875–1934
126
145 %
36 000 Kč
550 Kč
750 000 Kč
olej, plátno
v 56 ✕ š 76 cm
Signatura: LD Al. Kalvoda
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
olej, plátno
v 172 ✕ š 162 cm
Signatura: PD -Al. Kalvoda-
Vyvolávací cena: | 750 000 Kč |
9 x 4,5 cm
kresba
11 x 14 cm
Signatura: Al. Kalvoda
kresba
7,5 x 9,8 cm
Signatura: Al. Kalvoda
kresba
4,5 x 7 cm