1875–1934
126
145 %
36 000 Kč
550 Kč
750 000 Kč
olej, plátno
v 56 ✕ š 76 cm
Signatura: LD Al. Kalvoda
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
olej, plátno
v 172 ✕ š 162 cm
Signatura: PD -Al. Kalvoda-
Vyvolávací cena: | 750 000 Kč |
olej, plátno
45 x 55,5 cm
Signatura: PD Al. Kalvoda
olej, překližka
33 x 50 cm
Signatura: LD Al. Kalvoda
olej, plátno
45 x 55 cm
Signatura: PD Al. Kalvoda