1875–1934
126
145 %
36 000 Kč
550 Kč
750 000 Kč
olej, plátno
v 56 ✕ š 76 cm
Signatura: LD Al. Kalvoda
v 172 ✕ š 162 cm
Signatura: PD -Al. Kalvoda-
dřevoryt, zinkografie
11,5 x 9 / 9 x 4,5 cm
Signatura: monogram J. Š v tisku, A. K. v tisku