1875–1934
126
145 %
36 000 Kč
550 Kč
750 000 Kč
olej, plátno
v 56 ✕ š 76 cm
Signatura: LD Al. Kalvoda
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
olej, plátno
v 172 ✕ š 162 cm
Signatura: PD -Al. Kalvoda-
Vyvolávací cena: | 750 000 Kč |
lept, akvatinta
v 14 ✕ š 14 cm
Signatura: PD Al. Kalvoda
fotografie olejomalby, papír na kartonu
v 22 ✕ š 22 cm
Signatura: PD Al. Kalvoda. 1907, LD Al Kalvoda v tisku
olej, plátno na překližce
v 48,5 ✕ š 63 cm
Signatura: PD Al. Kalvoda