50 x 45 cm
Signature: sign. DU Boštík 96
Starting price: | CZK 40 000 |
olej, plátno
42 x 54 cm
Signature: sign. LD Kafka 17.6.59
Starting price: | CZK 85 000 |
olej, laťovka
72 x 107
Signature: sign. PN Načeradský 86
Starting price: | CZK 48 000 |
akryl, plátno
65 x 75 cm
Signature: sign. PD Sopko 94
Starting price: | CZK 58 000 |
komb. technika, koláž, karton
64,5 x 52 cm
Signature: sign. DU Adriena Šimotová 78
olej, malířská lepenka
25 x 34,5 cm
Signature: sign. PD Tikal 64
Starting price: | CZK 60 000 |
olej, plátno
55 x 60 cm
Signature: sign. LD Valter Karel
Starting price: | CZK 30 000 |
olej, sololit
24 x 33 cm
Signature: sign. PD "věnování příteli" Clavé
Starting price: | CZK 65 000 |
kresba perem, karton
32,5 x 50 cm
Signature: sign. PD Condoy Roma 37
Starting price: | CZK 8 000 |
grafický list 83/250, dozlaceno, kolorováno
48,5 x 34 cm
Signature: sign. PD Dalí
kresba tužkou, papír
45 x 31 cm
Signature: sign. LD Gustav Klimt
Starting price: | CZK 180 000 |
olej, lepenka
77 x 108 cm
Signature: sign. LN De La Serna - 6.27
Starting price: | CZK 125 000 |
kresba tuší, papír
26 x 38 cm
Signature: sign. PD Lobo Paris 1945
rudka, papír
35,5 x 51,5 cm
Signature: sign. LD E. R. Ménard
Starting price: | CZK 14 000 |
olej, plátno
42 x 32 cm
Signature: sign. PD Gabriel
Starting price: | CZK 7 000 |
olej, lepenka
36 x 44 cm
Signature: sign. PD J. Grus
Starting price: | CZK 8 000 |
olej, malířská lepenka
48 x 67 cm
Signature: sign. PD K. Holan
olej, plátno
60 x 35 cm
Signature: sign. PD K. Holan 28
Starting price: | CZK 22 000 |
olej, plátno
50 x 70 cm
Signature: sign. PD W. Horný 48
olej, plátno
48 x 58 cm
Signature: sign. LD F. Jiroudek
Starting price: | CZK 25 000 |
olej, lepenka
29 x 42 cm
Signature: sign. PD P. Kotík 36
50 x 50 cm
Signature: značeno PD 5.XII.1929 František Kysela
Starting price: | CZK 16 000 |
barevná litografie 394/500
32,5 x 42,5 cm
Signature: sign. PD Jos. Lada 42
olej, malířská lepenka
26,5 x 34 cm
Signature: sign. PD Vlast. Rada 1936