olej, plátno
35 x 50 cm
Signature: sign. PD A. Justitz 1931
Starting price: | CZK 290 000 |
kol.r.1911
olej, plátno
55 x 45 cm
Signature: sign. PN Kars
Starting price: | CZK 250 000 |
olej, plátno
50 x 47 cm
Signature: sign. LD P. Kotík 50
Starting price: | CZK 70 000 |
olej, lepenka
33 x 33 cm
Signature: sign. PD Král
Starting price: | CZK 29 000 |
olej, malířská lepenka
38 x 52 cm
Signature: sign. LD L. Kuba 1949
olej, plátno
47 x 35,5 cm
Signature: sign. LD L. Kuba
Starting price: | CZK 28 000 |
olej, plátno
35 x 53,5 cm
Signature: sign. LD L. Kuba 1937
Starting price: | CZK 80 000 |
olej, plátno
62 x 90 cm
Signature: sign. PD Ot. Nejedlý
1917
olej, plátno
54 x 63 cm
Signature: sign. PD Ot. Nejedlý 1917
olej, plátno
45 x 50 cm
Signature: sign. LD B. Petrovan 46
Starting price: | CZK 8 000 |
kvaš, papír
32 x 34 cm
Signature: sign. PD Vilém Plocek 1944
Starting price: | CZK 10 000 |
olej, plátno
50 x 56 cm
Signature: sign. PD AP
Starting price: | CZK 65 000 |
olej, plátno
60 x 45 cm
Signature: sign. LD Lin. Procházková 25
Starting price: | CZK 58 000 |
enkaustika, plátno
72 x 55 cm
Signature: sign. PD Lin. Procházková
Starting price: | CZK 45 000 |
40.léta
olej, dřevěná deska
39 x 47 cm
Signature: sign. PD J. Slavíček
olej, lepenka
81 x 67,5 cm
Signature: sign. PD F. Süsser
Starting price: | CZK 34 000 |
olej, dřevotříska
45,7 x 64,5 cm
Signature: sign. LN Štěpán 46
Starting price: | CZK 20 000 |
olej, dřevěná deska
30,5 x 22 cm
Signature: sign. PD Tichý 49
Starting price: | CZK 60 000 |
olej, plátno
55,5 x 80 cm
Signature: sign. LD V. Vaculka
olej, překližka
49 x 55 cm
Signature: sign. LD V.Vaculková 42
Starting price: | CZK 8 500 |
30.léta
kvaš, lepenka
35 x 50 cm
Signature: sign. LD F. Vojáček
olej, plátno
46 x 38 cm
Signature: sign. LD Emil Filla 30
Starting price: | CZK 2 200 000 |