olej, lepenka
64,5 x 50 cm
Signature: sign. LN Endré Nemes
Starting price: | CZK 140 000 |
olej, plátno
46 x 49 cm
Signature: sign. PD Zd. Sklenář 48
Starting price: | CZK 280 000 |
kvaš, lepenka
37,5 x 61 cm
Signature: sign. PD Tichý 50 MUDr. M.Z.!
Starting price: | CZK 250 000 |
tempera, dřevěná deska
27,5 x 36 cm
Signature: sign. LD Zrzavý Jan 1953
Starting price: | CZK 680 000 |
olej, plátno
27 x 35 cm
Signature: sign. PN Zrzavý Jan
Starting price: | CZK 980 000 |
50 x 45 cm
Signature: sign. DU Boštík
Starting price: | CZK 45 000 |
1964-65
nitroemail, tuš, sololit
57 x 82 cm
Signature: sign. vzadu B. Dlouhý
Starting price: | CZK 135 000 |
1970-82
olej, sololit
91 x 63 cm
Signature: sign. PD Ota Janeček 1970 - 82
Starting price: | CZK 120 000 |
pastel, barevné křídy, karton
59 x 46,5 cm
Signature: sign. LD Lacina 67
Starting price: | CZK 80 000 |
olej, plátno
55 x 45 cm
Signature: sign. PD Ouhel 82
Starting price: | CZK 20 000 |
olej, lepenka
35 x 25 cm
Signature: sign. PD Tikal 64
Starting price: | CZK 59 000 |
enkaustika, plátno
180 x 120
Signature: sign. PD Vohrabal 1975
Starting price: | CZK 48 000 |
I.pol.60.let
reliéf, olejový lak, lepenka
35 x 22,5 cm
Signature: sign. nezjištěna
olej, lepenka
27,5 x 19,2 cm
Signature: sign. PD V. Janoušková 1961
Starting price: | CZK 13 000 |
komb. technika, karton, překližka
20,5 x 27 cm
Signature: sign. PD JK 60
Starting price: | CZK 28 000 |
olej, lepenka
29,5 x 40 cm
Signature: sign. PD E. Ovčáček 65
Starting price: | CZK 30 000 |
olej, malířská lepenka
48,5 x 33,5 cm
Signature: sign. PD Balcar 56
Starting price: | CZK 29 000 |
1961-4
olej, sololit
46 x 60 cm
Signature: sign. LN F. Gross 1961-4
Starting price: | CZK 38 000 |
olej, překližka
41 x 33 cm
Signature: sign. LD H 68
olej, lepenka
66,5 x 44,5 cm
Signature: sign. PN Istler 79
olej, plátno
55 x 55 cm
Signature: sign. PD Ota Janeček 89
Starting price: | CZK 35 000 |
kovový reliéf
17,5 x 13 cm
Signature: sign. vzadu Věra Janoušková 1976
Starting price: | CZK 5 000 |
olej, plátno
50 x 60 cm
Signature: sign. PD J. Jíra
Starting price: | CZK 25 000 |
olej, sololit
61 x 82 cm
Signature: sign. DU V. Komárek 67
Starting price: | CZK 33 000 |