gouache, hardboard
45 x 30 cm
Signature: lower left K. Soucek 60
litografie
33,5 x 46,6 cm
Signature: sign. PD Emil Filla
Starting price: | CZK 35 000 |
litografie
21,5 x 16 cm
Signature: sign. PD L. Jiřincová 49
Starting price: | CZK 3 000 |
litografie
12,5 x 17 cm
Signature: sign. PD R. Kremlička
Starting price: | CZK 3 500 |
1907
13,2 x 18,5 cm
Signature: sign. PD v desce Kubišta
Starting price: | CZK 8 000 |
litografie 45/50
26 x 36 cm
Signature: sign. PD Kamil Lhoták 1968
Starting price: | CZK 3 000 |
49,5 x 37,5 cm
Signature: sign. PD Vojt. Preissig
Starting price: | CZK 14 000 |
barevná akvatinta
37,5 x 22 cm
Signature: sign. PD V. Preissig
Starting price: | CZK 22 000 |
1914
35 x 35 cm
Signature: sign. PD J. Stretti-Zamponi
Starting price: | CZK 3 500 |
barevný lept, č. 203
30,5 x 31 cm
Signature: sign. PD T.F.Šimon
Starting price: | CZK 4 000 |
barevný lept č. 157
28,5 x 22,5 cm
Signature: sign. PD T.F.Šimon
Starting price: | CZK 4 500 |
barevná litografie
32 x 40 cm
Signature: sign. PD V. Špála 39
Starting price: | CZK 8 000 |
18 x 24 cm
Signature: sign. DU Tichý 47
barevná litografie č. 97
20,5 x 20,5 cm
Signature: sign. PD J. Váchal
Starting price: | CZK 9 000 |
8 x suchá jehla (cyklus)
12,6 x 9,5 cm
Signature: sign. PD V. Zykmund
Starting price: | CZK 25 000 |
akvarel, karton
44 x 34 cm
Signature: sign. LD Foltýn
fotografie
27 x 18 cm
Signature: sign. PD M. Hák
pastel, tužka, papír
40 x 19 cm
Signature: sign. PD Fr. Hudeček 36
komb. technika, papír
45 x 33 cm
Signature: sign. LD Fr. Hudeček 8.IV.44
Starting price: | CZK 48 000 |
tužka, papír
Signature: sign. LD Matal, PD 15/X 1944
Starting price: | CZK 28 000 |
pastel, papír
45 x 31,5 cm
Signature: sign. PD F.M. 31
Starting price: | CZK 65 000 |
komb. technika, karton
41 x 57 cm
Signature: sign. PD Šíma 1929
Starting price: | CZK 68 000 |
tuš, papír
15 x 21 cm
Signature: sign. PD Toyen 38
30. léta
60 x 44 cm
Signature: sign. razítkem Z pozůstalosti A. W. č. 816
Starting price: | CZK 80 000 |