kol.r.1907
akvarel, tužka, karton
14,7 x 18 cm
Signature: sign. PD Kubišta Boh.
Starting price: | CZK 30 000 |
uhel, pastel, papír
40 x 30 cm
Signature: sign. LD B. Lacina 43
tuš, běloba, papír
13 x 11,5 cm
Signature: neznačeno
Starting price: | CZK 7 000 |
tuš, běloba, papír
15 x 11,5 cm
Signature: neznačeno
Starting price: | CZK 7 000 |
akvarel, běloba, papír
10 x 9,5 cm
Signature: sign. PD J. Lada
Starting price: | CZK 9 500 |
kvaš, akvarel, tuš, papír
30 x 22 cm
Signature: sign. PD Jos. Lada
Starting price: | CZK 25 000 |
2.pol.30.let
41 x 26,5 cm
Signature: sign. PD W. Nowak
pastel, tužka, papír
73 x 51 cm
Signature: sign. PD Peter Oriešek 1986
Starting price: | CZK 7 000 |
uhel, papír
52 x 31 cm
Signature: sign. PU J.P.
akvarel, tuš, papír
16 x 22 cm
Signature: sign. PD Vlast. Rada 53
Starting price: | CZK 4 500 |
1924
akvarel, papír
35 x 50 cm
Signature: sign. LD Vojt. Sedláček 24
Starting price: | CZK 4 000 |
akvarel, papír
30 x 43 cm
Signature: sign. PD Vojt. Sedláček 43
Starting price: | CZK 8 000 |
46 x 60 cm
Signature: sign. PD Smetana 49
Starting price: | CZK 33 000 |
1929-30
uhel, běloba, papír
30 x 20 cm
Signature: nesignováno
Starting price: | CZK 55 000 |
akvarel, tužka, papír
20,5 x 36 cm
Signature: sign. PD Tichý 42
Starting price: | CZK 35 000 |
pastel, tuš, papír
15,5 x 10,5 cm
Signature: sign. LD J.T.
Starting price: | CZK 20 000 |
pastel, papír
15 x 26 cm
Signature: sign. PD J.Z. 62
Starting price: | CZK 38 000 |
pastel, tužka, papír
19 x 26 cm
Signature: sign. PD J.Z.
Starting price: | CZK 48 000 |
bronzový reliéf
26 x 23,5 cm
Signature: sign. nezjištěna
kamenná plastika
47 x 30 cm
Signature: sign. Condoy
Starting price: | CZK 40 000 |
1930-35
bronzová plastika
v. 19,5 cm
Signature: neznačeno
Starting price: | CZK 45 000 |
dřevěná plastika
v. 102 cm
Signature: sign. dole J.K.
2 kusy glazovaná pálená hlína
průměr 24 cm
Signature: sign. Vzadu Kutálek 26.9.1978
Starting price: | CZK 8 000 |
pálená hlína
v. 26 cm
Signature: sign. Dole Ida Vaculková 78
Starting price: | CZK 3 000 |