akvarel, tuš, papír
13,5 x 18,5 cm
Signature: sign. PD Kamil Lhoták 45
Starting price: | CZK 8 000 |
akvarel, papír
14 x 21 cm
Signature: sign. PD Kamil Lhoták 1944
Starting price: | CZK 8 500 |
olej, lepenka
7 x 16,5 cm
Signature: sign. LD Kamil Lhoták 43
Starting price: | CZK 98 000 |
olej, malířská lepenka
16 x 27 cm
Signature: sign. LD Kamil Lhoták 47
Starting price: | CZK 195 000 |
1965-66
mrazovka, karton
44 x 62 cm
Signature: sign. PD Janošek 65/66
60. léta
kovový reliéf
26 x 20 cm
Signature: sign. nezjištěna
malba tuší, karton
42 x 59 cm
Signature: sign. DU Janoušek 65
olej, plátno
72 x 60,5 cm
Signature: sign. PD Č. Kafka 64
Starting price: | CZK 120 000 |
komb. technika, lepenka
20 x 30 cm
Signature: sign. PD JK 60
Starting price: | CZK 9 000 |
koláž, laky, lepenka
62,5 x 22,5 cm
Signature: sign. LD E. Ovčáček 63
Starting price: | CZK 60 000 |
dřevěná plastika
v. 65 cm
Signature: sign. na plintě E. Ovčáček
Starting price: | CZK 50 000 |
olej, malířská lepenka
50 x 65,5 cm
Signature: sign. PD O. Blažíček 30.
barevné křídy, kvaš, plátno
80 x 60 cm
Signature: sign. PD Brožík
Starting price: | CZK 35 000 |
komb. technika, kolor. kresba, papír
45 x 31 cm
Signature: sign. PD Alf. Mucha
Starting price: | CZK 200 000 |
olej, dřevěná deska
36,5 x 47,5 cm
Signature: sign. PD AP
Starting price: | CZK 280 000 |
olej, malířská lepenka
41 x 60 cm
Signature: sign. LD V. Radimský
Starting price: | CZK 45 000 |
olej, karton
50 x 65 cm
Signature: sign. LD J. Ullman
olej, plátno
28 x 35,5 cm
Signature: sign. nezjištěna
Starting price: | CZK 20 000 |
olej, plátno
42 x 62 cm
Signature: sign. LN Čapek 37
Starting price: | CZK 800 000 |
olej, plátno
54,5 x 65,5 cm
Signature: sign. PD Coubine
olej, sololit
97 x 78,5 cm
Signature: sign. LN Pelc 44
Starting price: | CZK 89 000 |
olej, enkaustika, plátno
56 x 40 cm
Signature: sign. PD Ant. Procházka 26
Starting price: | CZK 360 000 |
olej, plátno
65 x 91 cm
Signature: sign. PD Vlast. Rada 1930
olej, plátno
82 x 100 cm
Signature: sign. PD Süsser 35
Starting price: | CZK 80 000 |