tuš, papír
25 x 19 cm
Signature: sign. PD V.Z.3.43
Starting price: | CZK 6 500 |
kol. r. 1940
tuš, ruční papír
20,5 x 40,5 cm
Signature: sign. PD Jan Benda
Starting price: | CZK 14 000 |
suchá jehla, pastel
15 x 11,8 cm
Signature: sign. DU Boštík 97
Starting price: | CZK 2 800 |
suchá jehla kolorovaná pastelem
17 x 22,5 cm
Signature: sign. DU Boštík 98
Starting price: | CZK 4 500 |
komb. technika, papír
25 x 18 cm
Signature: sign. PD Ota Janeček
Starting price: | CZK 5 500 |
komb. technika, papír
22 x 30 cm
Signature: sign. PD Janeček 1950
Starting price: | CZK 22 000 |
kvaš, papír
42 x 30 cm
Signature: sign. PD K 939
Starting price: | CZK 4 500 |
23 x 31,5 cm
Signature: sign. LD Král
tužka, papír
43 x 32 cm
Signature: sign. PD R. Kremlička 1928
Starting price: | CZK 10 000 |
tuš, běloba, papír
30 x 22 cm
Signature: nesignováno
Starting price: | CZK 9 000 |
tuš, papír
15,5 x 12 cm
Signature: nesignováno
Starting price: | CZK 5 000 |
tuš, papír
16,5 x 12,5 cm
Signature: nesignováno
Starting price: | CZK 5 000 |
barevné křídy, pastel, karton
41 x 29 cm
Signature: sign. PD O. Marvánek
tužka, papír
23,5 x 31 cm
Signature: sign. PD Matal 48
33 x 28 cm
Signature: sign. LD Matal, PD 1/II 57
40 x 57 cm
Signature: sign. LD K. Souček 1970
1908
malba tuší, papír
23 x 25 cm
Signature: sign. PD VŠ 08
tužka, papír
26 x 17 cm
Signature: sign. DU Tichý 43
lept, akvarel, I. stav
25 x 32 cm
Signature: sign. LD 6/VII Tichý 56
Starting price: | CZK 23 000 |
pastel, barevné křídy, karton
49 x 32,5 cm
Signature: sign. DU Trnka
Starting price: | CZK 19 000 |
1948-50
uhel, karton
29 x 39,5 cm
Signature: sign. PD K. Válová
Starting price: | CZK 3 500 |
komb. technika, karton
18,5 x 24,5 cm
Signature: sign. PD Vodňany 1958 - J. Zrzavý
Starting price: | CZK 46 000 |
bronz
v. 23 cm
Signature: sign. PD Gutfreund
Starting price: | CZK 28 000 |
1943-4
bronz
v. 21 cm
Signature: sign.na plintě V. Makovský
Starting price: | CZK 9 500 |