1873–1944
218
222 %
4 383 Kč
2 200 000 Kč
kombinovaná olejová technika, masonit
49 x 61 cm
Signatura: sign. LD monogramem PV
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
1922
akvarel, kvaš, papír
19,5 x 28,2 cm
Signatura: signováno LD iniciály PV, popsáno PN Proportion
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |